Apie mus

Stengiamės pasiūlyti jums geriausios kokybės prekes

Aistra stiliui, tikėjimas gražių namų filosofija, ištikimybė savo vertybėms lėmė, jog šiandien sėkmingai vystome interjero aksesuarų, tapybos, drabužių, žaislų bei dovanų elektroninę parduotuvę.

Tikime, jog interjero dekoravimo procesas gali virsti džiugiu kūrybos aktu, kuris neapsieitų be širdžiai mielų detalių, todėl nuolat rūpinamės jų įvairove – stilingais laikrodžiais, tapybos rinkiniais, dekoracijomis,  žvakėmis, išskirtiniais indais , jaukia namų tekstile. Mums svarbu, kad Jūsų namus ir biurus pasiekiantys daiktai atspindėtų šiuolaikinį gyvenimą, todėl siūlome ne tik funkcionalias, tačiau ir vyraujančias mados bei stiliaus tendencijas nusakančias interjero detales, drabužius. 

Mes vertiname savo klientus. Mus vienija dėmesys detalėms, reiklumas išskirtinei kokybei, troškimas, kad daiktai atspindėtų mūsų asmenybes, kad erdvėse, kuriose praleidžiame daugiausiai laiko, būtų gera ir jauku. Rūpinamės, kad Jums patartų ir konsultuotų kompetetingi darbuotojai.

Mūsų kompanija

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti kokybiškų ir originalių interjero aksesuarų, tapybos rinkinių laisvalaikiui praleisti, unikalaus dizaino drabužių, galite pradžiuginti savo artimuosius mielomis dovanomis, vaikams nupirkti jų svajonių žaislų.

Atsiliepimai

Mūsų klientų atsiliepimai.

Esu labai patenkinta kavos puodelių rinkiniu. Puikus pasirinkimas už prienamą kainą.

Milda

Interjero dizainerė

Piešimo pagal skaičius rinkinys – šauniausias dalykas įdomiai ir kūrybiškai praleisti laisvalaikį! Tikrai užsisakysiu dar vieną rinkinį!

Austėja

Studentė

Maudymosi kostiumėlis puikiai tiko. Būtent tai, ko ieškojau!

Kamilė

Administratorė

Pirkinių krepšelis