,

Lucky Yoyo pliušinis šuniukas su violetiniu kostiumu

46,99 

Pliušinis šunytis Lucky Yoyo Blueberry Icecream Orange toys

  • Aprangą lengva užsidėti ir nusirengti.
  • Lipnus užsegimas
  • Sėdimosios dalies dydis: 25 cm
  • Visas dydis: 38 cm
  • Rekomenduojamas amžius: 3+

Plauti rankomis 30 laipsnių temperatūroje. Nebalinti, nelyginti ir nedžiovinti diovyklėje.

Lucky Yoyo pliušinis šuniukas Blueberry Icecream

Mielas Lucky Yoyo pliušinis šuniukas Orange Toys nepalieka abejingų – nei vaikų, nei suaugusių. Šis minkštas žaislas yra neįtikėtinai švelnus ir malonus liesti. Pliušinis žaisliukas yra aprengtas violetinės spalvos sportiniu kostiumu. Galinėje bliuzono dalyje rasite užtrauktuką, taigi, labai patogu norint nuimti rūbelį, kai norima pakeisti juos naujais ar paprasčiausiai atsiranda poreikis išskalbti.
Pliušinis žaislas gali keisti pozas – jį galima pasodinti, keisti letenėlių padėtį. Pliušinis šunytis supakuotas į spalvingą dėžutę, kuri virsta spinta su pakabomis. Kadangi rūbelius galima nesunkiai nuimti, tokia spintelė tikrai yra naudinga!
Orange Toys minkštas žaislas yra nepriekaištingos kokybės.

Daugelis žmonių turi mažus šunis. Jie džiugina ir prajuokina savo šeimininkus. Dažnai šunys būna panašūs į savo šeimininkus. Panašs žvilgsnis, eisena, įpročiai. Bet kodėl jie atrodo tokie panašūs? Greičiausiai taip yra dėl abipusės meilės.

Kiekvieno šuniuko vardas prasideda raide „Lucky“, nes jie atneša sėkmę ir sukuria magiją. Pats jų egzistavimas paverčia jūsų gyvenimą džiaugsminga švente. Kiekvienas šunytis turi pomėgį: vieni mėgsta muziką, kiti sportuoja, treti mėgsta šokti, o kiti leidžia laiką SPA ir apsipirkinėja. Kad ir kur eitumėte, nesvarbu, ar vyksite į užsienį, lankysitės kavinėje ar keliausite automobiliu, Lucky Doggy šunys taps puikia kompanija. Jie bus su jumis visą laiką!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lucky Yoyo pliušinis šuniukas su violetiniu kostiumu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis