,

Orange Toys pliušinis šuniukas Lucky Blacky Carmen dėžutėje

28,99 

Orange Toys pliušinis šuniukas dėžutėje Lucky Blacky Carmen su rožine suknele

Aprangą lengva užsidėti ir nusirengti.
Lipnus užsegimas
Sluoksniuota rožinė suknelė su blizgučiais.
Sėdimosios dalies dydis: 25 cm
Visas dydis: 38 cm
Rekomenduojamas amžius: 3+

“Orange toys” žaislai išskirtiniai, stilingi, minkšti ir švelnūs. Kiekvienas žaislas turi savo vardą, charakterį ir istoriją. Visos kolekcijos yra aukščiausios kokybės ir unikalaus dizaino.

Plauti rankomis 30 laipsnių temperatūroje. Nebalinti, nelyginti ir nedžiovinti diovyklėje.

Orange Toys pliušinis šuniukas Lucky Blacky Carmen dėžutėje

Priežastis, kodėl Lucky Blacky pradėjo mokytis flamenko šokio, buvo nuostabios šokėjų suknelės. Vyksta net specialūs mados renginiai, kuriuose galima pamatyti skirtingas kolekcijas ir pademonstruoti jos suknelę. Lucky Blacky tai jau padarė ir ji buvo nuostabi!

Vis dėlto mokymosi proceso metu ji suprato, kad flamenkas yra daugiau nei tik suknelės. Už jos slypi visa kultūra, galima įgyti labai daug įdomių žinių. Dabar Lucky Blacky žino, kaip išreikšti emocijas šokiu. Ji turi gražią laikyseną, puikią plastiką, o svarbiausia – jaučiasi tokia nuostabiai moteriška, tokia graži ir žavi!

Produkto specifikacijos:

Aprangą lengva užsidėti ir nusirengti.

Lipnus užsegimas

Sluoksniuota rožinė suknelė su blizgučiais.

Ūgis sėdint: 25 cm

Visas dydis: 38 cm

Rekomenduojamas amžius: 3+

Daugelis žmonių turi mažus šunis. Jie džiugina ir prajuokina savo šeimininkus. Dažnai šunys būna panašūs į savo šeimininkus. Panašs žvilgsnis, eisena, įpročiai. Bet kodėl jie atrodo tokie panašūs? Greičiausiai taip yra dėl abipusės meilės.

Kiekvieno šuniuko vardas prasideda raide „Lucky“, nes jie atneša sėkmę ir sukuria magiją. Pats jų egzistavimas paverčia jūsų gyvenimą džiaugsminga švente. Kiekvienas šunytis turi pomėgį: vieni mėgsta muziką, kiti sportuoja, treti mėgsta šokti, o kiti leidžia laiką SPA ir apsipirkinėja. Kad ir kur eitumėte, nesvarbu, ar vyksite į užsienį, lankysitės kavinėje ar keliausite automobiliu, Lucky Doggy šunys taps puikia kompanija. Jie bus su jumis visą laiką!


Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Orange Toys pliušinis šuniukas Lucky Blacky Carmen dėžutėje”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis