, ,

Orange Toys pliušinis šuniukas Lucky Yoyo Roses mix dėžutėje

43,99 

Pliušinis šuiukas Lucky Yoyo Rose mix dėžutėje, su rožine suknele

Aprangą lengva užsidėti ir nusirengti.
Lipnus užsegimas
Magiško gėlėto audinio rožinė suknutė
Sėdimosios dalies dydis: 25 cm
Visas dydis: 38 cm
Rekomenduojamas amžius: 3+

“Orange toys” žaislai išskirtiniai, stilingi, minkšti ir švelnūs. Kiekvienas žaislas turi savo vardą, charakterį ir istoriją. Visos kolekcijos yra aukščiausios kokybės ir unikalaus dizaino.

Plauti rankomis 30 laipsnių temperatūroje. Nebalinti, nelyginti ir nedžiovinti diovyklėje.

Pliušinis šuniukas Lucky Yoyo Rose Mix su dėžute, Orange Toys

Floristika, romantika, pašaukimas… Labai talentinga Lucky Yoyo moka viską, įskaitant gražių gėlių kompozicijų kūrimą. Ji ne kartą buvo prašoma tapti floriste. Gėlininkė, kuris greitai išgarsėtų mieste. Tačiau Lucky Yoyo galvoja daug plačiau ir ruošiasi tapti gėlių platformų dizaineriu.Tikra gėlių karalienė, todėl ji susikūrė sau šią magišką gėlėtą suknelę.

“Orange toys” žaislai nėra tik žaislai. Jų išskirtinumas – unikalus stilius, truputį sentimentalumo ir daug minkštumo bei švelnumo. Kiekvienas žaislas turi savo vardą, charakterį ir istoriją. Visos kolekcijos yra aukščiausios kokybės ir unikalaus dizaino.

Produkto specifikacijos:

Aprangą lengva užsidėti ir nusirengti.
Lipnus užsegimas
Magiška gėlėto audinio rožinė suknelė
Sėdimosios dalies dydis: 25 cm
Visas dydis: 38 cm
Rekomenduojamas amžius: 3+

Plauti rankomis 30 laipsnių temperatūroje. Nebalinti, nelyginti ir nedžiovinti diovyklėje.

Daugelis žmonių turi mažus šunis. Jie džiugina ir prajuokina savo šeimininkus. Dažnai šunys būna panašūs į savo šeimininkus. Panašs žvilgsnis, eisena, įpročiai. Bet kodėl jie atrodo tokie panašūs? Greičiausiai taip yra dėl abipusės meilės.

Kiekvieno šuniuko vardas prasideda raide „Lucky“, nes jie atneša sėkmę ir sukuria magiją. Pats jų egzistavimas paverčia jūsų gyvenimą džiaugsminga švente. Kiekvienas šunytis turi pomėgį: vieni mėgsta muziką, kiti sportuoja, treti mėgsta šokti, o kiti leidžia laiką SPA ir apsipirkinėja. Kad ir kur eitumėte, nesvarbu, ar vyksite į užsienį, lankysitės kavinėje ar keliausite automobiliu, Lucky Doggy šunys taps puikia kompanija. Jie bus su jumis visą laiką!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Orange Toys pliušinis šuniukas Lucky Yoyo Roses mix dėžutėje”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis